Šaškių turnyro sausio 13- osios aukoms atminti

Sausio 10 dieną, (sekmadienį) Trakų kultūros rūmų salėje vyko tradicinis šaškių turnyras sausio 13 – osios aukoms atminti. Šiais metais į turnyrą labai gausiai rinkosi šaškių sporto entuziastai iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Alytaus, Kalvarijos, Kaišiadorių, Prienų, Elektrėnų, Ukmergės, Jonavos, Vievio ir Trakų miesto bei rajono. Iš viso varžybose dalyvavo 83 dalyviai.

Jaunimo iki 16 metų čempionų tapo Bijūnų pagrindinės mokyklos devintokas Aurimas Paulauskas, antras- Kasparas Gruodis iš Marijampolės, trečias- Lukas Jankeliūnas iš Kalvarijos.

Džiugu, kad ši graži iniciatyva jau dešimt surenka didelį, gražų būrį žmonių, norinčių taip pagerbti kovos už Lietuvos laisvę aukas. Ir tikimės, kad Trakuose kitąmet vėl vyks tradicinis šaškių turnyras skirtas sausio 13 - osios aukoms atminti.