Ikimokyklinės- priešmokyklinės ugdymo grupės darbo tvarka nuo gruodžio 16 d.

Po gruodžio 14 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės karantino taisyklių patikslinimo nuo gruodžio 16 d. (trečiadienio) grupė dirbs įprasta tvarka: ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas vykdomi, užtikrinant asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.
Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojama dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu.
Grupė dirbs įprastai iki gruodžio 23 d. ( Jei nebus kitokių nurodymų). Iki 23 d. prašysime tėvelių susimokėti už gruodžio mėnesio maitinimą, nes buhalteriškai iki metų pabaigos norime sutvarkyti visus mokyklos finansinius reikalus.
28- 31 dienomis grupė dirbs, tik vaikams nebus maitinimo.
Prašome stebėti vaikus ir sloguojančių, kosinčių ar turinčių kitų negalavimo simptomų neleisti į grupę. Taip apsaugant kitus grupės vaikus ir darbuotojus.
Būkit visi sveiki.
Direktorius