Jaunieji šauliai XXVI tradiciniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“

Kaip ir kasmet Lietuvos šaulių sąjungos Trakų 6 –osios kuopos Bijūnų būrio jaunieji šauliai, vadovaujami būrio vado Kęstučio Blaževičiaus, dalyvavo tradiciniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“. Įveikę 9 kilometrų atstumą nuo Antakalnio kapinių iki televizijos bokšto bėgimo dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, pavaišinti karšta arbata ir bandelėmis.

Bėgime dalyvavo Trakų 6 –osios kuopos Bijūnų būrio jaunieji šauliai: Bijūnų pagrindinės mokyklos mokiniai Neringa Paulauskaitė, Domas Brazulevičius, Tomas Paulauskas, Silvestras Trusevičius, Jonas Paulauskas, Aurimas Paulauskas, Deimantas Paulauskas ir Aukštadvario gimnazijos gimnazistai Viktorija Narbutaitė ir Martynas Narbutas.

Trakų 6 –osios kuopos Bijūnų būrio vadas Kęstutis Blaževičius