Komiksų kūrimas su Ula Šimulynaite

Spalio 23 d. vėl vykome į Aukštadvario biblioteką. Šį kartą čia svečiavosi knygų vaikams autorė ir iliustratorė Ula Šimulynaitė. Ji susirinkusiems vaikams pristatė komiksų knygelę „Vilniaus miesto legendos“. Joje – trys istorijos: „Kaip Tvardauskas mėnulyje atsidūrė“, „Tvardausko kerų knyga“, „Barboros šmėkla“. Vaikams buvo paskaityta legenda apie Barboros šmėklą, kurią išklausė nepaprastai įdėmiai, nes knygelės autorė savo kūrinį skaitė labai išraiškingai, pasitelkdama vaizdus dideliame ekrane. Antroje susitikimo dalyje Ula pakvietė vaikus pačius nupiešti komiksą, pagal kurią nors Aukštadvario miestelio legendą. Mažieji dailininkai itin susikaupę piešė iliustracijas legendoms. Pabaigus piešti, buvo daug smagių emocijų apžiūrinėjant darbelius ir komentuojant juos. Pasak Ulos, visi piešiniai – puikūs, juose išraiškingai perteikti veikėjų charakteriai ir nuotaikos, pilni fantazijos ir išradingumo.Visi vaikai gavo dovanų puikų žemėlapį ,,Vilniaus legendų takais. Džiaugiamės turiningai praleista popiete.