Nacionalinis konkursas „Matematikos Ekspertas“ baigėsi

Štai ir baigėsi konkursas Matematikos ekspertas 2019. Du mėnesius mūsų mokyklos mokinukai galėjo nemokamai naudotis 10Monkeys Math World matematikos mokymosi programa. Iš daugybės siūlomų užduočių kiekvienas vaikas galėjo pasirinkti užduotis pagal savo gebėjimus. Žaisdami mokiniai rinko taškus.Šiais metais daugiausiai taškų ir apdovanojimų pavyko surinkti 2 kl. mokinei Emilijai Šimonytei. Klasė galėjo sekti savo užimamą poziciją turnyrinėje lentelėje. Džiaugiamės, kad iš visų Lietuvos konkurse dalyvavusių klasių, mūsų Matematikos ekspertai užėmė tryliktą vietą. Ir nors šį kartą nepavyko užimti prizinės vietos, entuziazmas ir teigiamos emocijos trykšte tryško. O svarbiausia patobulėjo matematinės žinios ir mokytis tapo dar smagiau. Labai džiaugiamės Maltos ordino pagalbos tarnybos savanorių koordinatorės Irenos Beržinskienės dovanotais kompiuteriais, nes turėjome galimybę dalyvauti konkurse mums patogiu laiku. Jau laukiame kitų metų konkurso Matematikos Ekspertas 2020.

Bijūnų mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių vyr. mokytoja Vida Matkevičienė