Rudenėlio šventė Bijūnų pagrindinėje mokykloje

Šokit linksmosios daržovės,
Sukitės drauge ratu,
Ir visi maži vaikučiai,
Džiaugsis su Jumis kartu!


Spalis – tikras rudens mėnuo. Paskutinės daržo ir sodo gėrybės keliauja į rūsius, na, o linksmosios daržovės į vaikams rengiamas rudenėlio šventes.

Smagi popieti, skirta įtvirtinti žinias apie rudenį, sukvietė ne tik pradinių klasių mokinius, bet ir pačius mažiausius mūsų mokyklos ugdytinius. Juk gausiam vaikų būry garsiau skamba juokas, labiau jaučiamas kolektyviškumas bei atskleidžiama tolerancija.

Šventės dalyviai pasidžiaugė rudens gėrybių parodėle, kurias vaikai kūrė kartu su tėveliais. Vėliau ugdytiniai susiskirstė į „Oranžinių“, „Raudonųjų“, „Geltonųjų“ lapelių komandas.

Smagūs žaidimai kvietė pajudėti: žaidėme, šokome, minėme mįsles, ragavome vaisius, daržoves ir jas spėjome, vyko estafetės. Komandos sėkmingai įveikė užduotis ir už tai buvo apdovanotos padėkomis, saldumynais. Už vaisius ir saldumynus dėkojame mamytei Česlavai Tvardauskaitei

Nuotaikinga šventė baigėsi. Rudenėlis jau atsisveikino su mumis. Bet jis vėl sugrįš su savo nepakartojama spalvų palete ir gėrybių gausa…Pedagogė Milė Blaževičienė