TRAKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS SKELBIMAS

Trakų rajono savivaldybės mero 2019 m. lapkričio 20 d. potvarkiu Nr. P1E-106 „Dėl konkurso Trakų r. Bijūnų mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pareigoms eiti paskelbimo“ paskelbtas konkursas Trakų r. Bijūnų mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pareigoms eiti penkerių metų kadencijai. 

Atranka į Trakų r. Bijūnų mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pareigas vyks 2020 m. kovo 24 d.

Pagrindinis skelbimas (jame nurodyti kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams, kur ir iki kada turi būti pateikti dokumentai, ir kita informacija) patalpintas Trakų rajono savivaldybės interneto svetainėje adresu: http://www.trakai.lt/svarbi-informacija/konkursai/konkursai-i-svietimo-i....

Telefonai pasiteirauti: (8 528) 58 309, (8 528) 58 314.