,,Vaižganto kūrybos deimančiukai” laimėtojas

2019 metus Lietuvos seimas paskelbė rašytojo, kunigo, visuomenės švietėjo Juozo Tumo Vaižganto metais. Rugsėjo mėnesį buvo minimos jo 150– osios gimimo metinės. Šiai sukakčiai paminėti, Panevežio Vytauto Žemkalnio gimnazijos pradinių klasių mokytojos, organizavo resbublikinį pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursą ,,Vaižganto kūrybos deimančiukai”. Vaikai buvo kviečiami skaityti rašytojo sukurtus apsakymėlius ir piešti labiausiai patikusius personažus. Organizatoriai sulaukė daugiau nei 350 piešinių iš visos Lietuvos. Konkurso vertinimo komisija, vadovaujama dailininkės, gimnazijos dailės mokytojos Ilonos Žvinakienės, turėjo išties sunkią užduotį – išrinkti 30 pačių geriausių darbų. Jų autoriai pelnė diplomus. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos keturi mokiniai, o ketvirtos klasės mokinys Tomas Tvardauskas taip pat buvo apdovanotas diplomu Džiaugiamės Tomo laimėjimu ir sveikiname jį.

Bijūnų mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokytoja Vida Matkevičienė