Inkilų kėlimo šventė

Kovo 18d. Trakų urėdija visus neabejingus gamtai ir mūsų mažiesiems draugams- paukščiams, pakvietė į iškilmingą inkilų kėlimo šventę, kuri vyko Lentvario girininkijos Varnikų pažintiniame take. Šventėje dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelis "Girinukai",  vad. mokytojas Dainius Jurgelevičius. Šventės metu buvo keliami inkilai, skirti įvairiems paukščiams, vyko viktorinos ir fotografijų konkursas "Paukščiai- mažieji draugai".
 Šiame konkurse Trakų miškų urėdijos sudaryta vertinimo komisija gražiausia nuotrauka pripažino Bijūnų pagrindinės mokyklos devintoko  JMB "Girinukai" nario Sauliaus Mikulsko padarytą kadrą. 
Saulius buvo iškilmingai apdovanotas įvairiomis dovanomis, tarp jų ir kvietimu į baigiamąjį akcijos renginį kovo 25 d. Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Čia bus atrinkta 10 geriausių nuotraukų. Lauretų darbai bus eksponuojami muziejuje veikiančioje parodoje. 
Linkime Sauliui sėkmės!